تبلیغات بالای سایت در اینجا

مؤسسه خیریه محک پنجمین همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها؛ «مدل‌های برنامه‌ریزی، مدل‌های اجرا و استانداردهای گزارش‌دهی» به مناسبت روز جهانی سرطان کودک، ۶ اسفند ماه سال جاری برگزار می‌کند.

محک علاوه بر تحقق مأموریتش در حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و در راستای ترویج اندیشه کمک به همنوع به عنوان یکی از جلوه‌های بیانیه چشم‌انداز این سازمان، خود را نسبت به جامعه و ظرفیت‌های مشارکت مدنی که ارائه خدمات درمانی و رفاهی را به فرزندانش ممکن می‌کند، مسئول می‌داند. بر همین اساس با طراحی و برگزاری این رویداد تخصصی در حوزه مسئولیت اجتماعی تلاش می‌کند تا در ارتقای عملکرد خود و هم‌افزایی تجارب نوین این حوزه و توانمندسازی دیگر سازمان‌های مشابه خود گام بردارد.

بر همین اساس چهار دوره همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در سال‌های ۱۳۸۹،۱۳۹۱،۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ با این نگاه برگزار کرده است.

نخستین همایش با  رویکرد طرح موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و دغدغه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار شد و مباحث آکادمیکی همچون تاریخچه مسئولیت اجتماعی در ایران و نقش بنگاه‌های اقتصادی در شکل دادن به این مفهوم مطرح شد. همایش دوم با رویکرد بین‌المللی «مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سرطان کودک» در بهمن ۱۳۹۱ و همچنین همایش سوم و چهارم به ترتیب با محورهای «توسعه پایدار» و «تجارب عملی در جامعه مدنی« در بهمن ماعه سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ برگزار شدند. در پنجمین دوره از این همایش تخصصی دو روزه صاحبان صنایع، فعالان اتاق‌های بازرگانی، بنگاه‌های اقتصادی، استادان و دانشجویان حوزه مدیریت و اقتصاد، پژوهشگران، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی و دولتی مخاطبان اصلی را تشکیل می‌دهند که با تمرکز بر فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد و ؤسسات همکار بین‌المللی برگزار می‌شود.

 

محور همایش:

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها؛مدل‌های برنامه‌ریزی، مدل‌های اجرا و استانداردهای گزارش‌دهی

راه‌های ارتباط با همایش:

شماره تماس دبیرخانه

۰۲۱-۲۳۵۰۱۳۴۷

ایمیل همایش

csrcongress@mahak-charity.org

زمان و محل برگزاری:

دوشنبه ۶ اسفند از ساعت ۱۴:۳۰تا ۲۱:۳۰

نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- خیابان پروفسور پروانه وثوق- بلوار محک- مؤسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک

لینک سایت همایش : https://mahak-charity.org/main/index.php/fa/about-mahak/event-congress/the-5th-international-csr-congress

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید